Remedio logo Remedio

Korduma kippuvad küsimused

Jah, konto registreerimine on tasuta ning see annab sulle piiramata ajaks juurdepääsu platvormile, esmasele päeviku versioonile, tasuta materjalidele ning vestluse funktsioonile, mille kaudu saad minuga otse ühendust võtta.

Peale ostu sooritamist jääb kursus sinu jaoks alatiseks avatuks. Ajalist piirangut kursuse läbimisel ei ole ning sulle jääb võimalus päevikut edasi kasutada või materjale uuesti üle vaadata.

Iga kursus on jaotatud seanssideks. Korra nädalas avaneb üks seanss, mis omakorda koosneb videost ning vastava teema juurde kuuluvatest materjalidest (harjutused, töölehed, lisalugemine, audiofailid ja muu taoline). Soovitatav on läbida kursust seansside avanemisega samas taktis, ehk läbida üks teema nädalas. Nii jääb aega kursusel omandatut ka reaalses elus kasutada nii, et teadmised püsivad sealjuures värskena. Iga seanss toetab järgmist, seega oluline on seansse läbida õiges järjekorras.

Platvomil on sulle avatud ka vestluse funktsioon, mille kaudu saad mulle kirjutada kohe, kui millegagi hätta jääd. Nii saad olla kindel, et raskuste tekkimisel ei jää sa üksi ning saan sind vajadusel lisaks juhendada.

Kui makse on tehtud, avaneb esimene seanss koheselt ning saadki kursust läbima hakata!

Mitmed uuringud on näidanud, et eneseteraapia aitab enesetunnet parandada ning häirivat sümptomaatikat leevendada. Samuti võid lugeda avalehelt teiste kasutajate tagasisidet. Kui kahtled, saad tutvumiseks platvormile konto teha ikka, see võimaldab sul täiesti tasuta Remediot katsetada ja lähemalt uurida ning ei kohusta sind millekski.

Ei ole teada, et online eneseteraapial oleks vastunäidustusi, kuid tuleb arvestada, et Remedio platvormilt leitavad kursused ei asenda aktiivset psühhoteraapiat. Kui sul on diagnoositud raske psüühikahäire, siis soovitan sul pöörduda psühhiaatri ja/või litsenseeritud psühholoogi poole. Samuti kui sinul või sinu lähedasel tekivad enesetapumõtted ning eluisu kaob, siis tuleb ühendust võtta:

  1. Hingehoiu telefoniga: 116123 (24h)
  2. Eluliiniga: 6558 088 (eesti keel), 655 5688 (vene keel) (igapäevaselt kl 19-07)
  3. Kiirabiga 112 (24h)

Vastuvõttudele saab tulla läbi Vaimse Tervise Keskuse.

Konto loomisel küsitakse sinu käest meiliaadressi, kuhu tuleb sinu personaalne sisselogimislink. Paroole või kasutajanimesid välja mõtlema ega meelde jätma ei pea – platvorm tunneb ise ära, kui oled juba korduv kasutaja ning suunab sind otse õigele lehele. Kui vaja, saad minna peale konto loomist platvormile ka vajutades nuppu “otse platvormile siit”, kasutades meilile saadetud linki või tellides endale meiliaadressile uue sisselogimislingi.

Parema kasutuskogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Lehekülge külastades nõustud küpsistega. Loe küpsistest lähemalt.